Deska elewacyjna Szczecin

Showing all 11 results

Deska elewacyjna Szczecin kompozytowa ma wiele atutów, a jej cena jesdeska elewacyjna szczecin atrakcyjna dla klientów. Nic więc dziwnego, że produkt ten jest coraz chętniej wybierany przez osoby chcące odnowić wygląd swojej elewacji. To rozwiązanie szybkie, wygodne i wystarczające na wiele lat eksploatacji. To również produkt stwarzający szerokie możliwości aranżacyjne. Przy użyciu desek można bowiem wykończyć cała elewację lub udekorować jedynie jej część. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, zmysłu estetycznego i efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Elastyczna deska elewacyjna imitacja

Elastyczna deska elewacyjna szczecin to perfekcyjna imitacja desek z drewna. Warto jednak na początku wytłumaczyć w jaki sposób powstaje ten produkt. Bazę dla tego typu dekorów stanowi niezwykle wytrzymała odmiana styropianu o oznaczeniu EPS 200. Często wskazuje się, że jest to najmocniejsza odmiana tego tworzywa na rynku. By jednak uzyskać wygląd drewna, niezbędne jest pokrycie styropianu dodatkowymi tworzywami. Na wierzchnią warstwę składają się więc masa klejowo-szpachlowa, która jest zbrojona mikrowłóknami PE, tynk akrylowy, grunt podtynkowy oraz lakier i farba. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji, nasze deski zyskują wygląd prawdziwego drewna. Idealnie odwzorowana struktura słojów powoduje, że nie sposób odróżnić tego produktu od klasycznych desek drewnianych. Ludzkie oko nie jest w stanie stwierdzić, że mamy do czynienia z imitacją. A warto podkreślić, że panele drewnopodobne posiadają atrakcyjną cenę i wymagają mniej uwagi oraz troski ze strony właściciela budynku.

Elastyczna deska kompozytowa a styropianowa

Elastyczna deska kompozytowa a styropianowa – na czym polega różnica między tymi dwoma produktami? Tak naprawdę nie ma zbyt wielkiej różnicy, ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej, deski kompozytowe wykonane są właśnie ze styropianu. Produkty imitujące wygląd drewna pokrywa się specjalną mieszanką, której składniki wymieniliśmy powyżej. Natomiast inne elementy na elewację ze styropianu pokrywa się masą sztukatorską, która posiada strukturę delikatnego piaskowca. Każdy typ naszej sztukaterii na fasadę jest jednak lekki, wytrzymały, prosty w montażu oraz maksymalnie odporny na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Sam montaż odbywa się jedynie przy użyciu dedykowanego kleju. Nie trzeba wiercić, stukać młotkiem czy kołkować – wystarczy przykleić deski odpowiednim spoiwem.

Co ważne, elementy imitujące drewno dzięki swoim właściwościom nie muszą być systematycznie konserwowane jak tradycyjne drewno, które wymaga corocznej renowacji. Szczególnie, jeśli mamy do czynienia z gorącymi latami oraz mroźnymi zimami czy z dużą wilgocią, która sprzyja rozwojowi drobnoustrojów.

Deska elewacyjna kompozytowa opinie

Deska elewacyjna kompozytowa od momentu ukazania się na rynku sztukaterii w Polsce zbiera bardzo dobre opinie. Dzięki temu elementowi można w nietuzinkowy sposób wykończyć elewację i nadać jej efektowny oraz ekskluzywny charakter. W naszej ofercie posiadamy 11 różnorodnych wzorów, które naśladują inny typ drewna i jego kolor. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo model idealnie odpowiadający Waszym potrzebom. Przed przystąpieniem do kupna warto też wykonać projekt wizualizacji elewacji, by przekonać się na własne oczy jak będzie prezentował się nasz pomysł. Jeśli macie natomiast Państwo pytania o ten lub inne produkty w naszym sklepie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Pracownicy działu sprzedaży naszej firmy chętnie podpowiedzą co wybrać i przeprowadzą Państwa przez cały proces zakupowy.