Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego  to bardzo ważny aspekt, jeżeli chodzi o wybór sztukaterii elewacyjnej. Wielu naszych klientów nie wie do końca jak miałaby wyglądać ich elewacja z użyciem ozdobnych elementów wykończeniowych. Dlatego też nasz specjalny dział graficzny może wykonać dla Państwa takie wizualizacje, które pomogą w podjęciu decyzji.

Dlaczego warto wybrać wizualizację elewacji Twojego domu właśnie w Decor System? Bo nasze doświadczenie procentuje tym, że świadczymy usługi najwyższej jakości. Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat i wykonaliśmy tysiące realizacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nasz najważniejsze. Doświadczony zespół naszej firmy zadba o to, by wizualizacja elewacji pomogła Wam w doborze idealnie dobranych elementów dekoracyjnych dla Waszego domu. Wszak elewacja jest wizytówką naszego miejsca zamieszkania, dlatego należy zadbać o jej efektowny oraz jednocześnie elegancki wygląd. Każdy pojedynczy element powinien być dobrze przemyślany. Wielu osobom brakuje jednak wiedzy na temat doboru sztukaterii i jej odpowiedniego zestawienia. Nic w tym dziwnego, ponieważ nie jest to dziedzina, o której uczą chociażby w szkole. Warto więc skorzystać z doświadczenia i wiedzy specjalistów, by zapewnić sobie znakomitą stylistykę fasady i całego budynku.

wizualizacja domu jednorodzinnego

Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego cena

Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego to świetna możliwość na zaplanowanie idealnej stylistyki, ale jaka jest jej cena? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli domów jednorodzinnych lub developerów, którzy pragną nadać swoim budynkom nietuzinkowy wygląd. Wykonanie wizualizacji budynku z użyciem sztukaterii Decor System to koszt 500 złotych. Z pozoru ta kwota może wydać się wysoka, ale wyobraźmy sobie sytuację, w której niejako bez przygotowania dokonujemy zakupu sztukaterii i finalny efekt na ścianach nas nie zadowala… Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wykonanie wizualizacji, która jasno pokaże nam jak nasz pomysł będzie wyglądać w rzeczywistości.

Jak wygląda wykonana przez nas wizualizacja domu 3D?

wizualizacja domu 3d
wizualizacja budynku

Wizualizacja Domu z zewnątrz

Wizualizacja Domu z zewnątrz może być wykonana również w oparciu o wiedzę naszego grafika. Mamy tu na myśli sytuację, w której to właśnie nasz pracownik proponuje Państwu układ sztukaterii na elewacji. Nasza firma istnieje na rynku od piętnastu lat, dlatego posiadamy bogate doświadczenie w zakresie architektonicznych dekorów zewnętrznych i wewnętrznych. Wiemy doskonale w jaki sposób ozdobić dany dom, by zyskał on wytworny i budzący podziw wygląd. Dobór właściwych elementów nie stanowi dla nas problemu.

Jeśli jesteście więc Państwo gotowi nam zaufać, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Zacząć należy od wykonania zdjęcia budynku. Ważne jest, by było ono zrobione jak najbardziej prostopadle do elewacji. W uwagach należy podać wymiary przynajmniej jednego otworu okiennego – szerokość oraz wysokość – i wskazać, który otwór został zwymiarowany. Termin realizacji wizualizacji wynosi 14 dni roboczych.

Wizualizacja elewacji i dachu

Wizualizacja elewacji i dachu w naszym wykonaniu pozwoli Państwu stworzyć idealną fasadę Waszego budynku. Dotyczy to zarówno zabudowy jednorodzinnej, jak i wielorodzinnej. Chętnie podejmiemy współpracę i spełnimy marzenia naszych klientów o niesamowitym wyglądzie Państwa budynku. Prosimy o kontakt pod numerem 608 921 068 oraz pod adresem mailowym: biuro@decorsystem.pl. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty. W dni powszednie pracujemy od 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 8:00 do 15:00.

MASZ PYTANIE?

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów!

avatar

Tomek Nowak
+48 608 921 068

biuro@decorsystem.pl

kontakt

Magdalena szymańska
696 202 895

kontakt@decorsystem.pl