Wizualizacja elewacji domu jednorodzinnego to bardzo ważny aspekt jeżeli chodzi o wybór sztukaterii elewacyjnej. Wiele naszych klientów nie wie do końca jak miała by wyglądać ich elewacja z użyciem sztukaterii. Dlatego też nasz specjalny dział graficzny wykonuje dla Państwa takie wizualizacje, które pomogą w podjęciu decyzji.

Wizualizacja domu jednorodzinnego może być wykonana na 2 sposoby. Pierwszym z nich jest zrobienie przez Państwa zdjęć, na których nasz grafik wykona całą wizualizację. Zdjęcie musi być jak najlepszej jakości a na zdjęciu nie mogą być widoczne inne elementy oprócz domu.

Drugim sposobem jest wizualizacja domu 3D. Wykonywana jest ona od samego początku z wykorzystywaniem wskazanych przez Państwa elementów. Oczywiście jest możliwość by nasz grafik zaproponował kilka opcji, z których to Państwo wybiorą najodpowiedniejszą.

Ten rodzaj wykonania elewacji wybierany jest najczęściej gdyż klienci nie do końca wiedzą jakie elementy będą ze sobą współgrać tworząc spójną i logiczną całość.

wizualizacja domu jednorodzinnego

Wizualizacja Elewacji Twojego domu

Dlaczego warto wybrać wizualizację elewacji Twojego domu właśnie w Decorsystem? Nasze doświadczenie procentuje tym, że świadczymy usługi najwyższej jakości. Jesteśmy obecni na rynku od 12 lat i wykonaliśmy setki realizacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nasz najważniejsze.

Jak wygląda wykonana przez nas wizualizacja domu 3D?

Klient otrzymuje od nas wykonaną wizualizację domu 3D. Jeśli dochodzi o akceptacji projektu nasz grafik wskazuje użyte elementy na wizualizacji, dzięki czemu klient bez problemu może złożyć zamówienie na elementy wykorzystane na wizualizacji.

Nie czekaj i zamów swją wizualizację już teraz!

MASZ PYTANIE?

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów!

Tomek Nowak
+48 608 921 068

biuro@decorsystem.pl

Magdalena szymańska
696 202 895

kontakt@decorsystem.pl